Wysyłka kurierem UPS

Odkrywamy świat od najmłodszych lat

Marka : Klub Bystrzaka
16.90 zł

Publikacja „Odkrywamy świat od najmłodszych lat" to książka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach w której znajdziecie mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. W skład książki wchodzą naklejki.

"Odkrywamy świat od najmłodszych lat" to książka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach w której znajdziecie mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem.

Zadania proponowane w publikacji zachęcają dzieci do poznawania świata, poprawiają sprawność manualną, korzystanie wpływają na rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka. Tematyka książeczki Odkrywamy świat od najmłodszych jest urozmaicona a naklejki i sympatyczni bohaterowie dodatkowo uatrakcyjniają wykonywanie zadań.

ISBN: 978-83-941440-1-2
wydanie: 2016
autorzy: Magdalena Wasilewska, Katarzyna Dessoulavy, Marika Grochowska
liczba stron: 64 + naklejki
typ oprawy: miękka, zeszytowa
format: 240 x 210 mm
wiek: 3-4 latek

Wymiary (D x S x W) 24 x 21 x 1 Centymetr
Waga 0.4 Kilogram
Wydawnictwo Klub Bystrzaka

Zajmujemy się opracowywaniem i publikacją książek oraz materiałów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym, rodziców i nauczycieli.